loading...

Schulthess Maschinen AG przygotowuje się na przyszłość dzięki IFS Applications 9

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Schulthess Maschinen AG – wiodący szwajcarski producent pralek i suszarek wysokiej klasy, aktualizuje dotychczas stosowany system IFS Applications™ 7 do wersji IFS Applications 9. Pracownicy będą mogli lepiej korzystać z informacji dostępnych w firmowym systemie ERP, zwiększając w ten sposób swoją produktywność. Ta inicjatywa ułatwi również dalszą cyfrową transformację firmy Schulthess Maschinen AG.

IFS Applications 9 pomoże firmie Schulthess Maschinen AG stawić czoła nowym potrzebom bez konieczności wprowadzania znacznych zmian. Kluczową zaletą systemu IFS Applications 9 jest IFS Lobby – spersonalizowany interfejs umożliwiający obsługę systemu w sposób zależny od roli użytkownika i jego preferencji. Nowoczesna wielowarstwowa architektura systemu IFS Applications 9 umożliwi firmie Schulthess Maschinen AG szybkie i łatwe aktualizacje, tak aby działalność była prowadzona przy użyciu najnowszej wersji oprogramowania.

Firma stosowała system IFS Applications od ponad dekady. Aktualizacja do wersji IFS Applications 9 pomoże nadal wspierać kluczowe obszary działalności, w tym finanse, sprzedaż, pomoc techniczną, prace inżynieryjne, produkcję, logistykę, zarządzanie usługami i remonty. Oprócz tego firma Schulthess Maschinen AG zacznie teraz korzystać także z rozwiązania mobilnego IFS Mobilne Operacje Magazynowe, które wspiera zarządzanie zapasami.

Na wstępie prac aktualizacyjnych firmy IFS i Schulthess Maschinen AG przeanalizowały bieżące dopasowania systemu IFS Applications 7. Pozwoliło to określić funkcje, które należało zmienić lub pozostawić w związku z wdrożeniem systemu IFS Applications 9, a także zidentyfikować funkcje już nieprzydatne. W ten sposób udało się zmniejszyć o około połowę liczbę zmian związanych z migracją systemu do wersji IFS Applications 9.
Cieszy nas perspektywa kontynuowania długotrwałej, pełnej zaufania współpracy z firmą IFS” – powiedział Martin Keller, dyrektor ds. finansów w firmie Schulthess Machinen AG. „Aktualizacja systemu do wersji IFS Applications 9 to duży i ważny krok na drodze rozwoju technologii cyfrowych w naszej firmie. Wielowarstwowa architektura systemu firmy IFS sprawia, że będzie on zawsze w pełni unowocześniony i zaktualizowany.
Jesteśmy dumni z zaufania, które firma Schulthess Maschinen AG pokłada w IFS” – powiedział Guido Zumstein, dyrektor zarządzający w IFS Switzerland. „To nie tylko dowód na to, jak bardzo przyszłościowe są nasze technologie. To również świadectwo naszego zaangażowania w długotrwałą współpracę partnerską i wspierania rozwoju przedsiębiorstw w oparciu o nasze bogate doświadczenie branżowe.
Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla branży produkcji przemysłowej znajduje się na stronie: http://www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel