loading...

Światowy lider na rynku mobilnych rozwiązań sanitarnych – Thetford – wybiera system ERP IFS Applications w chmurze w celu wsparcia szybkiego rozwoju firmy

IFSSystem ERP IFS Applications wdrożony na platformie Microsoft Azure będzie wspierać zarządzanie produkcją, finansami, działem HR i łańcuchem dostaw w firmie Thetford.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że lider w branży mobilnych rozwiązań sanitarnych – firma Thetford z siedzibą w Etten-Leur w Holandii – wdroży system IFS Applications™. Będzie on służyć jako centralne rozwiązanie do zarządzania zakładami produkcyjnymi na terenie Holandii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch. System firmy IFS wesprze zarządzanie finansami, zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw. Pomoże to w planowanej ekspansji firmy Thetford na rynku europejskim oraz w Stanach Zjednoczonych, Australii i Chinach.

Za tą inicjatywą przemawiała konieczność zmodernizowania dotychczasowego systemu ERP, który nie spełniał już potrzeb przedsiębiorstwa.
Po szczegółowej selekcji zadecydowaliśmy o wyborze systemu IFS Applications, ponieważ jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie stanowi najlepsze połączenie elastyczności i funkcjonalności. Thetford to przedsiębiorstwo produkcyjne o dużym tempie rozwoju, dlatego potrzebny nam był dostawca oprogramowania, który sprosta szybko zmieniającym się potrzebom firmy” – powiedział Peter Struijs, dyrektor finansowy firmy Thetford. „Ważnym czynnikiem było również podobne podejście do biznesu w naszych przedsiębiorstwach. Dla nas liczy się profesjonalizm, a to właśnie charakteryzuje firmę IFS.
Marco Verdonschot, dyrektor zarządzający w oddziale firmy IFS na obszar Beneluksu, dodał:
To, że tak szybko rozwijająca się firma jak Thetford zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications, potwierdza jego elastyczność. Przez wdrożenie systemu IFS Applications w środowisku chmury firma Thetford uzyska rozwiązanie, którego funkcjonalność będzie można poszerzać wraz z rozwojem jej potrzeb biznesowych. Cieszy nas, że firma Thetford dołączy do globalnego grona naszych klientów w branży produkcyjnej i że pokłada zaufanie w IFS jako dostawcę rozwiązań dla przedsiębiorstw produkcyjnych.
Źródło: www.ifsworld.com

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel