loading...

System firmy IFS ujednolici procesy biznesowe konsorcjum Arania Group z branży metalurgicznej

ifsHiszpańska grupa z branży przetwórstwa stali wdroży system IFS Applications 9, który wspomoże jej wzrost i globalną ekspansję rynkową.


 
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że konsorcjum Arania Group zadecydowało o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 w celu zoptymalizowania obsługi kluczowych obszarów biznesowych, takich jak zarządzanie projektami, remonty, projektowanie, produkcja, planowanie produkcji, finanse i zapewnianie jakości. Rozwiązanie usprawni również współpracę wewnętrzną firmy Arania i usprawni zarządzanie relacjami z dostawcami klienta.

Arania Group to konglomerat składający się z czterech firm (Arania, Aratubo, AR Shelving i AR Racking). Posiadająca sześć zakładów produkcyjnych grupa przetwarza rocznie ponad 300 000 ton stali.

Firma poszukiwała ujednoliconego rozwiązania, które nie tylko byłoby w stanie zastąpić różne systemy używane w jej jednostkach biznesowych, ale również spełniałoby jej wszystkie wymagania robocze. Po wnikliwej analizie rozwiązań oferowanych przez takich dostawców, jak SAP, Microsoft i Abas, grupa Arania wybrała system IFS Applications 9 — o wyborze zadecydowała wszechstronna funkcjonalność systemu.

Wdrożenie systemu IFS Applications w środowisku chmurowym zapewni grupie pojedynczy system umożliwiający zarządzanie wszystkimi jednostkami zależnymi, wspomagając szybki zwrot z inwestycji poprzez bardziej efektywne zarządzanie projektami i remontami. Ponadto system IFS Applications 9 zapewni pracownikom Arania Group intuicyjny, zwiększający produktywność interfejs użytkownika, jak również elastyczną platformę — bezproblemową i ekonomiczną w przypadku rozbudowy i skalowania.
Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications wspomoże działania naszych pracowników i przyczyni się do międzynarodowej ekspansji oraz wzrostu firmy — powiedział José Maria Robredo, dyrektor ds. IT w Arania Group.
Gustavo Brito, dyrektor zarządzający firmy IFS w Hiszpanii i Portugalii, dodał:
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że konsorcjum Arania Group dołączyło do grona naszych klientów. Arania to marka ciesząca się wysokim uznaniem branżowym. Cieszymy się, że dzięki naszym rozwiązaniom i wiedzy fachowej będziemy wspierać jej globalny wzrost.
Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc przedsiębiorstwom z branży produkcyjnej zawiera strona: www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel