loading...

Wiodący w Turcji producent wyrobów ze stali wybiera IFS Applications w ramach cyfrowej transformacji

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że TATMETAL, jeden z czołowych tureckich producentów wyrobów ze stali walcowanej, wybiera system ERP IFS Applications™ 9 w ramach programu cyfrowej transformacji.


TATMETAL to czwarty pod względem wielkości producent wyrobów stalowych w kraju. Odbiorcami jego produktów są klienci z branży konstrukcyjno-budowlanej, motoryzacyjnej, urządzeń AGD oraz systemów grzewczych i chłodniczych. Po zakończeniu ośmiomiesięcznej procedury przetargowej firma TATMETAL wybrała system IFS Applications ze względu na bogaty interfejs użytkownika, funkcjonalność branżową oraz możliwość obsługi przyszłych potrzeb firmy.

Rozwiązanie firmy IFS zapewni obsługę wszystkich niezbędnych procesów biznesowych, takich jak zarządzanie danymi produktu (PDM), produkcja i planowanie, sprzedaż, zakupy i dystrybucja, zarządzanie jakością, zarządzanie dokumentacją, kadry, płace i finanse.
Dzięki inwestycji w system IFS Applications przepływ informacji obejmie całą naszą firmę, co przyczyni się do przyspieszenia naszego strategicznego rozwoju, jednocześnie wzmacniając nasze zaangażowanie w cyfrową transformację — powiedział Sedat Çiftçioğlu, dyrektor ds. finansowych i administracyjnych firmy TATMETAL. Zespół firmy IFS przedstawił nam niezawodne rozwiązanie, które pozwoli nam uzyskać zwrot z inwestycji w niezbyt odległej perspektywie czasowej, które dodatkowo jest elastyczne na tyle, aby pomóc nam odnieść korzyść z transformacyjnych trendów branżowych, takich jak cyfrowa transformacja, sztuczna inteligencja czy internet rzeczy.
Cieszymy się, że udało nam się podpisać kolejną istotną umowę z ważnym klientem z branży stalowej w Turcji. Współpraca z takimi firmami, jak Cemtas czy Ağır Haddecilik utwierdza nas w przekonaniu, że nasze rozwiązania oparte na najlepszych praktykach branżowych będą wspierać rozwój firmy TATMETAL w najbliższych latach. Łącząc siły z naszym partnerem technologicznym F8 Informatics, pomożemy firmie TATMETAL stworzyć w pełni zintegrowaną cyfrową fabryk - dodał Ergin Öztürk, Dyrektor zarządzający oddziału IFS Turkey
Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla firm z sektora produkcji przemysłowej: www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel