loading...

Współpraca firm IFS i The Marsden Group nad rozwiązaniami IoT dla sektora ropy i gazu

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, oraz The Marsden Group — globalna firma technologiczna wykorzystująca Internet Rzeczy — rozpoczęły strategiczną współpracę mającą na celu wspólne poszukiwanie nowych możliwości w sektorze ropy i gazu.

 
Firma The Marsden Group to globalna firma technologiczna specjalizująca się w opracowywaniu zaawansowanych technologii analitycznych wspomagających pracę rozwiązań z zakresu Internetu Rzeczy (Internet of Things, IoT) wykorzystywanych w sektorze ropy i gazu. Firma posiada biura w Stanach Zjednoczonych, Europie oraz Australii i obsługuje największe przedsiębiorstwa z sektora ropy i gazu.

Połączenie rozwiązania IFS IoT Business Connector z opracowanymi przez firmę Marsden Group platformą przetwarzania danych IoT oraz technologiami uczenia maszynowego i zaawansowanymi funkcjami analitycznymi pozwoli firmom z sektora ropy i gazu monitorować, gromadzić i analizować odpowiednie dane IoT, umożliwiając im podejmowanie na czas optymalnych decyzji dotyczących krytycznych obszarów, takich jak remonty i zarządzanie łańcuchem dostaw.
Jesteśmy podekscytowani, mogąc ogłosić naszą współpracę z firmą The Marsden Group — właścicielem uznanej i szanowanej marki z sektora ropy i gazu — powiedział Hege Wroldsen, dyrektor IFS ds. globalnych rozwiązań dla sektora ropy i gazu. Firma The Marsden Group posiada wieloletnie, ogromne doświadczenie branżowe, które doskonale widać w kompleksowej naturze jej oferty z zakresu technologii IoT. Działając razem, będziemy mogli zaoferować rozwiązanie, które zmniejszy ryzyko związane z inicjatywami IoT i przyspieszy ich rozwój.
Andrew J. Pratt, prezes firmy The Marsden Group, powiedział:
Współpraca umożliwi nam opracowanie kompleksowego rozwiązania bazującego na najlepszych praktykach branżowych. Oznacza to dostarczenie klientom odpowiednich danych w odpowiednim czasie, co umożliwi im podejmowanie odpowiednich działań. W przypadku kapitałochłonnej branży ropy i gazu Internet Rzeczy oferuje nieocenione korzyści w takich obszarach, predykcyjna obsługa techniczna czy zarządzanie łańcuchem dostaw. Liczymy na wiele lat owocnej dla obu stron współpracy z firmą IFS.
Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc przedsiębiorstwom z sektora ropy i gazu można znaleźć na stronie: www.ifsworld.com/corp/industries/oilfield-service-software/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel