loading...

Elastyczne podejście do potrzeb Klienta

ifsO działalności firmy, strategii rozwoju oraz o korzyściach z wdrożenia systemu IFS Applications rozmawiamy z Anną Zarzycką-Rzepecką, Prezesem Zarządu Projprzem S.A.

Czytaj więcej...

VECTOR ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ

ifsDzięki wdrożeniu systemu IFS Applications firma VECTOR może efektywniej realizować coraz bardziej złożone potrzeby swoich klientów.

Gdyńska firma VECTOR działa na rynku od ponad 25 lat, specjalizując się w projektowaniu, produkcji oraz integracji rozwiązań telekomunikacyjnych i telemetrycznych. Do grona jej klientów należą najwięksi w Polsce operatorzy kablowi i telekomunikacyjni, tacy jak UPC, Vectra i Multimedia, Netia, a także nadawcy telewizyjni, m.in. TVP, Polsat i nc+. Firma jest również dostawcą rozwiązań dla europejskich operatorów telewizji kablowej, m.in. UPC Holandia, Telenet Belgia, Get Norwegia i in.

Czytaj więcej...

IFS APPLICATIONS™ dla energetyki i przedsiębiorstw użyteczności publicznej

ROZWIĄZANIA OPARTE NA DOŚWIADCZENIU

IFSIFS jest jedynym globalnym dostawcą oprogramowania biznesowego, który zaczynał działalność od rozwijania systemu do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (Enterprise Asset Management - EAM), przeznaczonego dla sektora energetyki i usług użyteczności publicznej.

Czytaj więcej...

Uśmiech na deszcz

IFSMotto firmy Galeco, jednego z wiodących na polskim rynku producentów systemów odprowadzania wody deszczowej, jest odzwierciedleniem filozofii firmy i podkreśla jej optymistyczny charakter.

Attachments:
Download this file (2013_07_25_Artykuł_o_firmie_Galeco.pdf)2013_07_25_Artykuł_o_firmie_Galeco.pdf[ ]1925 kB

Czytaj więcej...

Tak buduje się markę w BOLIX

IFSBolix S.A. jest jednym z największych na polskim rynku producentów chemii budowlanej. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości materiałów elewacyjnych przy użyciu najnowszych, proekologicznych technologii.
Attachments:
Download this file (2013_07_22_Artykuł_o_firmie_BOLIX.pdf)2013_07_22_Artykuł_o_firmie_BOLIX.pdf[ ]1895 kB

Czytaj więcej...

Zwiększanie korzyści biznesowych dzięki innowacjom

IFS - ERPCzy wiesz, jakie nowe trendy mogłyby pomóc Twojej firmie? I jak przełożyć innowacje na korzyści biznesowe? Warto zadać swojemu partnerowi w dziedzinie IT pytanie o rozwiązania odpowiednie dla danej branży oraz jego przewidywania dotyczące praktycznego — i korzystnego — zastosowania innowacji.
Attachments:
Download this file (2013_05_27_Korzyści_z_innowacji.pdf)2013_05_27_Korzyści_z_innowacji.pdf[ ]239 kB

Czytaj więcej...

Zmiany jutra zaczynają się dzisiaj

IFSAnalitycy przewidują, że za kilka lat 50% aplikacji biznesowych będzie dostępnych za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Mobilność to już nie „pieśń przyszłości". Najwyższy czas zoptymalizować sposób korzystania z technologii mobilnych w firmie i ująć je w strategii biznesowej.
 
Attachments:
Download this file (2013_04_23_Broszura_Rozwiązania mobilne_IFS.pdf)Rozwiązania mobilne IFS[Rozwiązania mobilne IFS]549 kB

Czytaj więcej...

INNOWACJE W IFS APPLICATIONS™ 8 – SYSTEMIE KLASY ERP NOWEJ GENERACJI

IFS - ERP, systemy ERPWprowadzenie na rynek najnowszej wersji systemu IFS Applications™ 8 wzmacnia wiodącą pozycję firmy IFS wśród innowacyjnych liderów branży. IFS Applications 8 stanowi najbardziej wszechstronny pakiet klasy ERP opracowany do tej pory przez firmę IFS.

Czytaj więcej...

Więcej niż kody kreskowe i EDI

IFS - ERP, systemy ERP, kody kreskowe, EDICelem firmy Radley, globalnego partnera biznesowego firmy IFS od 2001 roku, jest zaoferowanie klientom czegoś więcej niż kody kreskowe i elektroniczna wymiana danych EDI. Aplikacje narzędziowe firmy Radley pozwalają na zwiększenie wydajności procesów i produktywności użytkowników systemu ERP IFS Applications.

Czytaj więcej...

Dynamiczna optymalizacja planowania pracy serwisantów w terenie

WITAMY W ŚWIECIE CIĄGŁEJ OPTYMALIZACJI

IFS - ERP, systemy ERP, CRM, IFS 360 SchedulingOpracowujemy unikatowe produkty do planowania i harmonogramowania alokowania personelu. Mechanizmy programistyczne pozwalające na bieżąco reagować na każdą zmianę warunków zewnętrznych oraz dostęp do informacji, które umożliwiają wprowadzanie ulepszeń podnoszących jakość świadczonych usług.
 

Czytaj więcej...

System ERP IFS Applications w ósmej odsłonie

IFS - ERP, systemy ERP, IFS ApplicationsPodczas październikowej konferencji IFS World Conference 2012 w Göteborgu w Szwecji odbyła się światowa premiera nowej wersji pakietu ERP IFS Applications 8. Nowa generacja systemu zawiera najnowocześniejsze innowacje branżowe oraz zapewnia wysoki komfort pracy użytkownika dzięki wyjątkowo łatwej i intuicyjnej obsłudze.

Czytaj więcej...

DBAMY O TWÓJ BIZNES

A CZY TY ZAJMUJESZ SIĘ BIZNESEM…

IFS - ERP, systemy ERP... czy obsługą oprogramowania biznesowego? Narzędzia, z których korzystamy, mają zwiększać naszą produktywność, ale często okazuje się, że spędzamy wiele czasu, zmagając się z nimi. Dlatego właśnie firma IFS, mając na uwadze produktywność użytkowników swojego systemu, zapewnia jak największą prostotę i intuicyjność obsługi oprogramowania. Dzięki temu można poświęcić więcej czasu na biznes, a mniej na zmaganie się z technologią.

Czytaj więcej...

RÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

IFS - ERP, systemy ERPProwadzenie biznesu w sposób odpowiedzialny względem środowiska przestało już być opcją dla firm. A przynajmniej dla takich, które chcą przetrwać na rynku i zachować przewagę nad konkurencją. Istniejące i planowane przepisy międzynarodowe, rosnąca świadomość klientów i inwestorów oraz rozsądna biznesowa kalkulacja prowadzą do wniosku, że dbałość o środowisko powinna stanowić imperatyw działalności. A zatem, działając w sposób proekologiczny, firma przynosi korzyści nie tylko środowisku, ale może również poprawić wyniki finansowe.

Czytaj więcej...

IFS APPLICATIONS™ dla przemysłu spożywczego

IFS - ERP, systemy ERPIFS Applications™ dla przemysłu Spożywczego oferuje przedsiębiorstwom funkcjonalność i elastyczność zapewniające szybki zwrot z inwestycji, wzrost wydajności i poprawę relacji z klientami.

Czytaj więcej...

IFS APPLICATIONS™ dla przedsiębiorstw zarządzanych projektowo

IFS - systemy ERP, ERP, CRMIFS Applications pozwala trzymać rękę na pulsie. Dzięki udostępnianiu istotnych informacji w czasie rzeczywistym każdy pracownik w organizacji jest dobrze poinformowany. Naturalna przejrzystość i pełna integracja rozwiązania pozwalają efektywnie zajmować się codzienną działalnością oraz stawiać czoło zagrożeniom. Pakiet ERP IFS Applications obejmuje cały cykl życia projektu w ramach jednego zintegrowanego rozwiązania. Dzięki temu można na przykład po zakończeniu danego projektu, mając dostęp do dotyczących go danych, zaoferować klientom efektywne programy w zakresie utrzymania i serwisu – a następnie, w stosownym czasie, wycofać obiekt z eksploatacji.

Czytaj więcej...

IFS RETAIL – KUP RAZ, ZYSKAJ DWA RAZY

ifs System ERP IFS Retail powstał w wyniku współpracy firmy IFS, jednego z wiodących dostawców oprogramowania biznesowego na świecie, i firmy Centric, jednego z czołowych dostawców oprogramowania do sprzedaży detalicznej. Jest to zintegrowane rozwiązanie obsługujące procesy biznesowe sprzedaży detalicznej w pełnym zakresie od budżetowania i prognozowania, przez planowanie asortymentu, zarządzanie magazynem i logistykę, po działalność sklepów, punktów sprzedaży i wielowymiarowe analizy sprzedaży.

Czytaj więcej...

Zwiększ marżę zysku i udział w rynku za pomocą IFS Applications™
dla branży spożywczej

IFS - ERP, systemy ERP, CRM, OLAPW branży znanej z ostrego współzawodnictwa i niskich marż zysku system ERP IFS Applications™ dla producentów żywności i napojów oferuje narzędzia, które pomagają zachować przewagę konkurencyjną. IFS Applications™ to kompleksowe, branżowe rozwiązanie, które pomaga zrównoważyć podaż i popyt, usprawnić łańcuch dostaw, dostosować działalność do nowych przepisów i zmienić nowych kontrahentów w stałych klientów.

Czytaj więcej...

IFS Applications dla sektora górniczego i wydobywczego
od poszukiwań złóż po likwidację kopalni

IFS - ERP, systemy ERP, zarządzanie zasobami ludzkimiPrzedsięwzięcia realizowane przez sektor górniczy i surowcowy charakteryzują się wysokim stopniem ryzyka na każdym ich etapie, od poszukiwań surowców aż po eksploatację złóż, likwidację wyrobisk i kopalń oraz rekultywację obszarów powydobywczych. Jednocześnie przedsiębiorstwa należące do tych sektorów działają w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym – ceny surowców zmieniają się, a poszczególne podmioty działające na rynku konsolidują się, zmieniają właścicieli czy ogłaszają upadłość.

Czytaj więcej...

IFS /PRODUKCJA wsadowa dla ochrony środowiska i produkcji mieszanej

IFS - ERP, MRP, systemy ERPIFS/Produkcja wsadowa™ zapewnia przewagę konkurencyjną poprzez efektywniejsze planowanie produkcji, realizowanie dostaw na czas oraz wyższą jakość produktów. Dzięki ścisłej integracji z IFS Zarządzanie Jakością™ i innymi komponentami IFS Applications™ można korzystać z łatwych w użyciu narzędzi, które pozwalają poprawić jakość i ograniczyć koszty. IFS/Produkcja wsadowa™ oferuje zaawansowane rozwiązania do obsługi receptur, sekwencjonowania, bilansowania serii oraz gromadzenia informacji dotyczących ochrony środowiska.
Attachments:
Download this file (IFS_Produkcja_Wsadowa.pdf)IFS_Produkcja_Wsadowa.pdf[ ]157 kB

Czytaj więcej...

IFS dla przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych

IFS - ERP, systemy ERP, CRMPrzedsiębiorstwa z sektora wodno-kanalizacyjnego na co dzień stają wobec konieczności szybkiej i właściwej reakcji na wiele czynników charakterystycznych dla tej branży. Usługi w zakresie dostarczania wody, odprowadzania i oczyszczania ścieków, realizowane dla masowych odbiorców, wymagają szczególnej dbałości o ich jakość, zapewnienie ciągłości, a także utrzymanie sprawności urządzeń, sieci wodociągów i kanalizacji.

Czytaj więcej...

Zarządzanie łańcuchem dostaw

IFS - ERP, systemy ERP, CRMPoświęcamy wiele czasu i wkładamy wiele wysiłku, aby nasze rozwiązanie w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw stanowiło najlepszy wybór w branży. Łącząc zaawansowaną funkcjonalność z wysoką elastycznością i wyjątkową łatwością obsługi, rozwiązanie zapewnia naszym klientom elastyczność, solidność i niezawodność łańcucha dostaw oraz dostarcza wszelkich danych, dając pełny obraz sytuacji w czasie rzeczywistym.
Attachments:
Download this file (Zarządzanie_łańcuchem_dostaw.pdf)Zarządzanie Łańcuchem Dostaw[ ]817 kB

Czytaj więcej...

Zarządzanie dokumentacją - proste, skuteczne i wydajne

IFS - ERP, systemy ERP, zarządzanie dokumentacjąDla większości firm zarządzanie dokumentacją samo w sobie nie stanowi celu. Jest ono raczej kluczowym elementem codziennych działań, dzięki któremu właściwe informacje są dostępne dla właściwych osób we właściwym czasie. Brak zarządzania przepływem informacji może powodować zamieszanie, niepotrzebne opóźnienia oraz błędy. Moduł IFS Zarządzanie Dokumentacją™ zapewnia pełną kontrolę nad dokumentacją firmy, pozwalając skoncentrować się na tym, co naprawdę się liczy: na sprzedawaniu produktów i usług, utrzymywaniu zakładu i sprzętu w doskonałej kondycji i, na koniec, na spełnianiu lub przekraczaniu wyznaczonych celów biznesowych.
Attachments:
Download this file (Zarządzanie_dokumentacją_IFS.pdf)Zarządzanie dokumentacją IFS[ ]583 kB

Czytaj więcej...

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel