loading...

Firma GomSpace z branży technologii kosmicznych stawia na system IFS Applications 9

IFSRozwiązanie ERP firmy IFS zapewni firmie GomSpace interdyscyplinarną platformę biznesową do zarządzania i optymalizacji kluczowych projektów i procesów.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że szybko rozwijająca się firma GomSpace z branży technologii kosmicznych zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 umożliwiającego jej osiągnięcie ambitnych celów rozwojowych. Sprzedażą i wdrożeniem rozwiązania zajmie się firma konsultingowa Curit należąca do sieci IFS Partner Network.

Firma GomSpace to światowy lider z branży projektowania i produkcji nanosatelitów. W ostatnich latach firma odegrała znaczącą rolę w komercjalizacji nanosatelitów na skalę światową. Do klientów firmy GomSpace należą agencje NASA oraz ESA. Po wejściu na giełdę Nasdaq w segmencie First North Premier (2016), pod nazwą skróconą GOMX, i wynikającym z tego zastrzyku kapitałowym firma jest gotowa jeszcze bardziej przyspieszyć swój rozwój.
Sprzedaż nanosatelitów w ostatnim kwartale wzrosła o 73%, a nasze procesy biznesowe stają się coraz bardziej złożone — powiedział Niels Buus, dyrektor generalny firmy GomSpace. Dlatego potrzebujemy interdyscyplinarnego rozwiązania biznesowego, które da nam wgląd we wszelkie procesy naszych projektów w dowolnym czasie. Przyjazny interfejs systemu IFS Applications 9 i moduł IFS Lobby umożliwiają efektywne zarządzanie czasem, zasobami, materiałami i kosztami. Ponadto rozwiązanie spełnia wysokie wymagania naszej branży w odniesieniu do produkcji, bezpieczeństwa i zachowania zgodności.
Czynnikami, które zaważyły na decyzji o wyborze oferty firmy IFS oraz jej partnera, firmy Curit, było duże doświadczenie branżowe firmy IFS oraz wysoka skalowalność samego rozwiązania. Rozwiązanie firmy IFS wesprze procesy o znaczeniu krytycznym, takie jak opracowywanie produktów, produkcja projektowa, zarządzanie łańcuchem dostaw, kadry i finanse.

Niels Buus dodał:
System IFS Applications 9 to elastyczne rozwiązanie, które można szybko skalować zgodnie z potrzebami firmy bez potrzeby przeprowadzania adaptacji. Dodatkowo firmy IFS i Curit mają na swoim koncie wiele sukcesów w sektorze lotnictwa i obrony oraz w branżach produkcyjnych. Otrzymaliśmy gwarancję ukończenia pierwszej fazy wdrożenia w zaledwie kilka miesięcy — i słowa dotrzymano.
Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia, powiedział
Bardzo się cieszymy, że firma GomSpace wybrała system IFS Applications 9. Korzystając z doświadczenia obu firm — IFS i Curit — oferujemy wysoce efektywne rozwiązanie ERP doskonale nadające się do obsługi złożonych procesów produkcji projektowej. GomSpace jest znakomitym przykładem tego, jak wspieramy firmy, oferując im funkcje, których potrzebują do usprawnienia działania firmy i upraszczania własnych procesów, dokumentowania i weryfikacji zgodności z przepisami oraz zapewnienia dynamicznego rozwoju.
Więcej informacji o rozwiązaniach IFS dla sektora zaawansowanych technologii można znaleźć pod adresem: www.ifsworld.com/corp/industries/high-tech-manufacturing/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel