loading...

Radiadores Ordóñez wybiera system IFS Applications w celu zwiększenia elastyczności i innowacyjności

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, podpisała z firmą Radiadores Ordóñez umowę na wdrożenie systemu IFS Applications do zarządzania wszystkimi procesami — głównie produkcyjnymi i projektowymi — w celu zwiększenia efektywności działań i usprawnienia procesu decyzyjnego.
 
Firma Radiadores Ordóñez to dostawca oryginalnych części dla wiodących producentów z branży motoryzacyjnej. Firma produkuje chłodnice wody, oleju oraz paliwa i cieszy się ogólnoświatowym uznaniem klientów z uwagi na swoje doświadczenie, niezawodność, wysoką jakość i doskonały serwis. Do klientów firmy należą między innymi BMW, Ferrari, Aston Martin i Iveco.

Projekt rozpoczął się od potrzeby znalezienia portalu, który umożliwiłby podkreślenie przewagi konkurencyjnej firmy w sektorze usług posprzedażowych. Firma zdała sobie również sprawę z konieczności zastąpienia bieżącego systemu ERP XPPS rozwiązaniem spełniającym jej wymagania. Podjęto decyzję o wyjściu naprzeciw obu wyzwaniom za pomocą jednego systemu i rozpoczęto analizę rozwiązań dostępnych na rynku.
Po bardzo szczegółowej selekcji zadecydowaliśmy o wyborze systemu IFS Applications, ponieważ jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie stanowi najlepsze połączenie elastyczności i funkcjonalności. System IFS Applications oferuje największą wartość spośród wszystkich ocenionych przez nas rozwiązań. Ponadto system oparto na standardowej technologii, co ma dla nas duże znaczenie” — mówi Juan Ordóñez, prezes firmy Radiadores Ordóñez. „Naszym celem jest rozwój technologiczny umożliwiający nam integrację wszystkich procesów i obszarów działalności firmy, zapobieżenie rozpraszaniu danych, zwiększenie efektywności działań i utworzenie niezawodnego narzędzia wspierającego procesy decyzyjne — system IFS Applications pomoże nam to osiągnąć.
Głównym wykonawcą, zarządzającym wdrożeniem i wsparciem systemu IFS Applications w zakładzie produkcyjnym firmy Radiadores Ordóñez w Castellón de la Plana (Walencja, Hiszpania), będzie partner firmy IFS i członek sieci IFS Partner Network — firma NEORIS. Pedro Valle, kierownik ds. przemysłu firmy NEORIS na obszar EMEAA, dodaje:
Ten projekt potwierdza nasze zaangażowanie w rozwój branży produkcyjnej i wzmacnia naszą współpracę z firmą IFS. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej inicjatywie firma Radiadores Ordóñez, z pomocą firm NEORIS i IFS, osiągnie założone cele prowadzące do transformacji cyfrowej.
Gustavo Brito, prezes firmy IFS Spain and Portugal dodaje: Jesteśmy dumni ze współpracy z firmą Radiadores Ordóñez i możliwością wsparcia jej działalności za pomocą unikatowego na rynku rozwiązania oraz dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy przekonani, że wdrożenie systemu IFS Applications przez firmę NEORIS będzie wielkim sukcesem i pomoże firmie Radiadores Ordóñez zapewnić wymaganą elastyczność, efektywność oraz jakość.
 
Źródło: www.ifsworld.com

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel