loading...

Praktyczne i trochę inne podejście do wdrożenia systemu workflow

Wdrożenie systemu klasy workflow nie jest banalnym zadaniem. Każdy to wie. Praca, jaką trzeba podczas takiego procesu wykonać, jest ogromna zarówno dla klienta, jak i dla zespołu projektowego. Dodatkowo zazwyczaj to trwa bardzo długo, nawet przy wydawałoby się tak prostych procesach jak np. obieg wniosku urlopowego. A może dałoby się to zrobić prościej i szybciej?
 

Czytaj więcej...

Inteligentny obieg dokumentów w chmurze obliczeniowej

Jednym z najnowszych trendów w informatyce jest zastosowanie tzw. chmur obliczeniowych. Dzięki temu projektanci aplikacji ani ich użytkownicy nie muszą się zastanawiać, gdzie i jak uruchomić stworzoną aplikację. Aplikacja po prostu działa „w chmurze” tj. dostępna z dowolnego urządzenia (komputera, smartfonu itp.) podłączonego do Internetu. Na dostawcę chmury przerzucane są problemy z utrzymaniem serwerów, kopiami zapasowymi, administrowaniem itp.
 

Czytaj więcej...

Problemy z papierowymi dokumentami?

Zamówienia i faktury – dokumenty, bez których światowa gospodarka nie mogłaby istnieć. Pojawienie się takiego dokumentu w firmie jest dopiero zapowiedzią dokonania transakcji handlowej. Na początek uruchamiana jest procedura weryfikacji i akceptacji. Trzeba sprawdzić poprawność formalną, trzeba również wypowiedzieć się merytorycznie czy transakcja jest firmie potrzebna i czy jest wykonywalna, dobrze jest również sprawdzić wiarygodność finansową zamawiającego oraz ilość i jakość dostarczonego towaru. Takie procedury mogą różnie wyglądać w poszczególnych firmach, ale zawsze są. Muszą być! Kto zapłaci za dostarczony towar bez sprawdzenia go? Kto wyśle kolejną partię towaru nierzetelnemu płatnikowi? Istnienie i funkcjonowanie procedur jest zatem bezdyskusyjne. Dopiero po sprawdzeniu i zatwierdzeniu dokument jest rejestrowany w systemie, a transakcja realizowana.
 

Czytaj więcej...

Innowacyjne Krośnice

Proszę sobie wyobrazić, że Pani tu nie ma... – tak zaczyna się spot promujący e-administrację w Polsce. Jak zapowiada reklama, bez kolejek i bez problemów, sprawy urzędowe będziemy mogli załatwiać przez internet. Tylko co z osobami, które nie maja dostępu do sieci? Rozwiązanie znalazła gmina Krośnice. Dzięki wdrożonej aplikacji autorstwa MIS S.A. mieszkańcy mogą załatwiać sprawy bez wizyt w urzędzie gminy.

Czytaj więcej...

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel